תרגום הספר `למה אנחנו אוהבים כלבים, אוכלים חזירים ולובשים פרות`

ספרה של הפסיכולוגית החברתית ד``ר מלאני ג`וי הוא אחד הספרים פורצי הדרך בתחום של שחרור בעלי-חיים, אולי החשוב ביותר מאז ``שחרור בעלי-החיים`` של פיטר סינגר ו`הקייס לזכויות בעלי-חיים``. תמכו בפרויקט זה »

פרסום הסרטון `עדות של אמא` ביוטיוב

הסרטון המרגש עם השחקנית והדוגמנית הישראלית, רותם סלע, נועד להעלות את מודעות הציבור להליך הטראגי והנפשע שתעשיית החלב מנסה בכל כוחה להסתיר מהציבור: הפרדת תינוקות עגלים מאימם. תמכו בפרויקט זה »

חלוקת הספר – הכבשה שבאה לארוחת ערב – בגני ילדים

הספר עטור הפרסים מעביר מסרים חיוביים במיוחד אודות שליטה עצמית וחמלה כלפי החלש ולכן ערכו החינוכי עצום. הסכום שיגוייס צפוי לממן כ 100 עותקים של הספר שיחולקו בחינם בגני ילדים. תמכו בפרויקט זה »

פרסום טיזר ההרצאה של גארי יורופסקי ביוטיוב

ההרצאה של גארי יורופסקי הוכיחה את עצמה ככלי המשפיע ביותר בהעברת אנשים לאורח חיים הוגן ומוסרי יותר. סרטון הטיזר של ההרצאה ירוץ כפרסומת לפני סרטונים ביוטיוב. תמכו בפרויקט זה »

פרסום טיזר ההרצאה של דר` מייקל גרגר ביוטיוב

ההרצאה של דר` מייקל גרגר אודות גורמי התמותה המובילים בעולם המערבי, הוכחה כבעלת השפעה רבה בקרב האוכלוסיה הבוגרת בישראל. סרטון הטיזר של ההרצאה ירוץ כפרסומת לפני סרטונים ביוטיוב. תמכו בפרויקט זה »

פרסום תקציר תחקיר האפרוחים של כולבוטק ביוטיוב

קולו הסמכותי של רפי גינת והתמונות הזועקות לשינוי יוצרים שילוב שקשה לצופה להתעלם ממנו. הסרטון רץ כפרסומת מאז שידור החשיפה בכלבוטק והוכח כפרסומת מצוינת. תמכו בפרויקט זה »

 

ברוכים הבאים

האתר שלפניכם הוקם על מנת לגייס כספים לפרויקטים ספציפיים וחשובים להעלת המודעות החברתית לפגיעה בבעלי החיים במשקים המתועשים. Tweet

שאלות ותשובות

רוצה לדעת איך האתר עובד? איך תורמים לפרויקט? מה קורה אם תרמת ופרויקט לא יצא לפועל? כל התשובות בדף זה. Tweet