פעילות למען בעלי חיים

"החטא החמור ביותר כנגד בעלי חיים אינו השנאה כלפיהם, אלא האדישות לגורלם"

ג'ורג' ברנרד שואו

החשיפה למציאות האכזרית שבעלי החיים חווים מידי יום מזעיקה את חוש הצדק הפנימי והבסיסי ביותר שקיים בנו. אל תאפשרו לתחושה הזו לדעוך. ביכולתכם להשפיע על גורלם.

 

ראשית, שנו את עצמכם – הצטרפו לחרם הצרכני נגד התעשיות שמנצלות ופוגעות בבעלי-חיים. החרמת התעשיות האלו היא הדרך האפקטיבית ביותר לביטול מקור הסבל של בעלי-החיים. ללא תמיכה כספית, התעשיות שפוגעות בבעלי-חיים יצתמצמו ולבסוף יפשטו רגל וייסגרו. משמעות הדבר הוא מעבר לטבעונות, קניית מוצרים שלא נוסו על בעלי-חיים, קניית פרטי לבוש דמויי פרווה, עור ונוצות והחרמת מופעי בידור שמשתמשים בבעלי-חיים.

בנוסף, התעניינו ולמדו את הנושא לעומק, קראו על התעשיות המתעללות בבעלי-חיים, הכרו את התפיסה של התנועה לזכויות בעלי החיים ואת התנועה העולמית הפועלת להשגת מטרה זו.

 

שנית, שינוי הסביבה – אקטיביזם. חנכו, הפגינו, מחאו, חשפו, הסבירו, היו השופר של אלו שקולם אינו נשמע. כל אחד ואחת מאיתנו יכולים בעזרת פעולות פשוטות להציל בעלי-חיים. הפצת חומרי הסברה, סרטונים ומאמרים בפייסבוק, טוויטר וכל רשת חברתית נוספת מביאה להגברת המודעות ושינוי חברתי של ממש.
עקבו אחר דף הפייסבוק וערוץ היוטיוב שלנו לקבלת עדכונים וסרטונים להפצה. פרסמו את המסר גם בעולם האמיתי ע"י הדבקת מדבקות על לוחות מודעות, לבישת חולצה עם מסר, וחלוקת עלונים לכל המתעניין (וגם סתם למשתעממים בתור לדלפק).

לאורך שני העשורים האחרונים קמו מגוון רחב של קבוצות וארגונים ברחבי העולם שמטרתם להביא לשחרור בעלי-החיים. למרות שנמצאת לפנינו עוד דרך ארוכה, המאבק הולך וצובר תאוצה. קחו חלק אקטיבי בעשיית ההיסטוריה והילחמו למען החפים מפשע.

 

תוכלו למצוא מידע נוסף באתרים ובדפי הפייסבוק הבאים:

אתר ההרצאה הטובה ביותר שתראו (גארי יורופסקי)

Best Video You Will Ever See (תכנים בעיקר באנגלית)

אתגר טבעונות ל 22 יום

עמותת אנונימוס – עמותה לזכויות בעלי חיים

העמותה למען עתיד טבעוני

קירות שקופים – תיעוד תעשיות המזון מן החי

חוות החופש (חוות מקלט לשיקום בעלי חיים שניצלו ממשקים).

 

 

הטבח לא ייפסק אם נעצום את העיניים וצדק לא יושג אם נסובב את הראש.

ישנו מגוון רחב של פעילויות שניתן לעשות כדי לעזור לבעלי-חיים. למידע על פעילות ופרוייקטים שאפשר לבצע באופן אישי ולמידע על הפעילויות השוטפות של העמותה ולהצטרפות אליהם צרו איתנו קשר בדוא"ל או בטלפון 0542056629

כמו כן, לכל שאלה בנושא זכויות בעלי-חיים אתם מוזמנים לכתוב לנו לאימייל .