תרומה ומוצרים

עמותת שב"י היא עמותה התנדבותית, הפועלת ללא מקבלי שכר והמתקיימת מתרומות בלבד.
כל סכום שייתרם יוקדש במלואו לחינוך והסברה למען בעלי-החיים.

אתר התרומות שלנו:

באתר הקמפיינים שלנו ניתן לתרום לקמפיין ספציפי בו אתם מאמינים, לרכוש חולצות או ספרים .

 

תרומה בכרטיס אשראי דרך פייפאל:
המאבק לרווחתם, חייהם וחירותם של בעלי החיים המגודלים בתעשיות המזון וכלואים בלולים, רפתות או מקומות אחרים הוא מאבק קשה, קשה יותר מכל המאבקים לחופש שקדמו לו. ואנו עדיין רק בראשיתו. עם זאת התנועה לזכויות בעלי-חיים בארץ ובעולם הצליחה בשלושת העשורים האחרונים להגיע להישגים מרשימים ומשמעותיים- בעיקר הודות למאמציו של מיעוט מסור, הפועל נמרצות ובהתנדבות להשמעת קולם של קורבנות המשקים המתועשים, מעבדות הניסויים, חוות הפרוות, שדות הציד ועוד.

עמותת שב"י (שחרור בעלי חיים ישראל) קמה בשנת 2005 על ידי פעילים לזכויות בעלי חיים שהחליטו לייסד מסגרת פעילות חדשה שבה יהיה דגש על הסברה ופעילויות חינוך במטרה למשוך את תשומת הלב "לעולם השלישי" של בעלי החיים המגודלים למזון, ומספרם נאמד במאות מיליארדים.

אולם, גדולה ככל שתהיה, מסירותם של מתנדבים לבדה אינה די לשינוי המיוחל. אל מול מאמצינו ניצבים מוסדות, חברות ופרטים בעלי אינטרסים, המרוויחים מניצולם והריגתם של בעלי-חיים, ומשקיעים הון עתק על מנת להשאיר את סבלם על כנו. לצערנו, פעילות ההסברה שלנו דורשת יותר מן המסירות והמאמץ לבדם. המשך פעילותנו תלוי בנכונותם של מי שאכפת להם/ן לתרום, מזמנם/ן או כספם/ן. גם תרומה צנועה ביותר הינה בעלת ערך עצום לפעילות, אשר, בסופו של דבר, תפיג את סבלם של מיליארדי בעלי-חיים חסרי ישע. הרי גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד קטן…

 

לפרטים נוספים: shevi_liberation@yahoo.com